Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społecznego „Stricte”

 CENTRUM ZDROWIA I ROZWOJU PSYCHCZNEGO
zaprasza na wykład: 
 

„POŁAWIACZKI PEREŁ”

cykliczne warsztaty rozwoju osobistego

 

 

 

Kobiecy krąg, to zjawisko, którego musisz doświadczyć, nie da się bowiem w pełni opisać go słowami ani racjonalnie zrozumieć. Bycie kobietą jest wielkim darem, który daje nam niezliczone profity. Wiedziały o tym nasze pramatki, zasiadając w kobiecym kręgu, aby celebrować swoją kobiecość.

Warto powrócić do tych korzeni, które wciąż łączą każdą z nas z tą pierwotną magią i siłą, której początki dały nasze przodkinie. Warto zasiąść, ramię w ramię, z innymi kobietami, które chcą dzielić się swoją mądrością, doświadczeniem, radością, smutkiem, lękiem, nadzieją. Podczas takich chwil okazuje się, że łączy nas ogromnie dużo, że potrafimy odnaleźć w innych kobietach „perły”, drogocenne skarby... A inne kobiety, niczym poławiaczki pereł, dostrzegą takie perły w nas. A to dopiero początek drogi.... bowiem  taka świeżo odkryta, surowa perła daje nieskończone możliwości do dalszego rozwoju, kreowania i doświadczania swojego życia.

 

 

 

Zapraszam Was, Kobiety, do wspólnego poławiania pereł, podczas którego będziemy mogły odbyć wspólną podróż w nieznane. W trakcie cyklicznych spotkań poruszymy tematy bliskie każdej z nas – poszperamy w zakamarkach dzieciństwa, zastanowimy się nad naszymi relacjami z bliskimi (matką, partnerem, przyjaciółmi), przyjrzymy się naszym emocjom, wartościom, potrzebom, temu co wywołuje w nas lęk, straszy w ciemnościach i co nas ogromnie pociąga. Będziemy kończyć i zaczynać nowe etapy, zarówno w naszej grupie, jak i w  indywidualnym życiu każdej z nas. Będziemy aktywnie pracować i leniwie wypoczywać..

 

W naszej wspólnej pracy wykorzystamy różnorodne metody: psychoedukację, dyskusję, arteterapię, relaksację, wizualizację, pracę z ciałem, pracę w parach, elementy Neurolingwistycznego Programowania itp.

 

Zabierz ze sobą swoją przyjaciółkę, abyście wspólnie stały się „Poławiaczkami pereł”.

 

 

Pierwsze spotkanie: 7 stycznia 2012

Zapisy do 31 grudnia 2011 (liczba miejsc ograniczona)

Przy zapisach do 15 grudnia – cena promocyjna 85 zł

 

 

Zgłoszenia drogą mailową na adres: ebrodnicka@wp.pl, w tytule: WARSZTAT ROZWOJU OSOBISTEGO

 

Miejsce: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społecznego Stricte

ul. Dworcowa 19, IV piętro, sala szkoleniowa

70-206 Szczecin

Koszt jednego warsztatu: 100 zł

Grupa: 6-14 osób

Termin: każda pierwsza sobota miesiąca, godzina: 16.00-20.30

Prowadząca: psycholog Elżbieta Brodnicka

Kontakt: ebrodnicka@wp.pl, 501746870